Wczytuję dane...
Montaż nawiewników okiennych

Kurs online montażu nawiewników okiennych

Montaz_nawiewnikow_okiennych_kurs_onlineCześć! Nazywam się Ireneusz Migowski, jestem właścicielem firmy Higrosystem. Od 2009 roku działam w branży wentylacji - moją działalność biznesową zacząłem od montażu nawiewników okiennych w oknach osadzonych w murze. Dzięki temu poznałem od podstaw zasady działania wentylacji domowej, problemy wynikające z niedostatecznej cyrkulacji powietrza i sposoby na rozwiązanie tych problemów. 

Nagrałem kurs, w którym nauczę Cię, jak prawidłowo zamontować nawiewniki okienne w oknie PCV. Nie skupiam się w nim tylko na technicznym aspekcie montażu, ale prezentuję szerszy przekrój wiedzy – od podstaw wentylacji domowej, przez aspekty techniczne, aż do kontekstu biznesowego.

Dowiesz się co to są nawiewniki okienne, jakie są ich rodzaje i po co się je montuje, jakich narzędzi do tego użyć i skąd je wziąć, a także jak należy przygotować się do rozmowy z klientem, jak przygotować ofertę, z jakimi problemami możemy spotkać się przy montażu.

W kursie poznasz również mój własny sposób montażu nawiewników, który pozwala zamontować nawiewnik niemal w każdym oknie bez konieczności zdejmowania skrzydła i bez mocowania skomplikowanych przyrządów do frezowania. 

...................................................................................

Dla kogo jest kurs?

 • Jeśli jesteś serwisantem lub montażystą okien, ten kurs może poszerzyć zakres Twoich usług.

 • Jeżeli zajmujesz się wentylacją lub klimatyzacją, to warto posiadać w ofercie tę usługę, bo montaż nawiewników często jest jedynym sposobem na doprowadzenie świeżego powietrza do pomieszczeń w sposób kontrolowany.

 • Szukasz pomysłu na własny biznes? To naprawdę ciekawa opcja dla osób, które chcą działać niezależnie, wyspecjalizować się w konkretnej usłudze, wydając niewielkie pieniądze na start.

...................................................................................

Lista tematów opracowanych w kursie:

 1. Co to są nawiewniki okienne, dlaczego je montujemy i kiedy?
 2. Dobór ilości nawiewników i miejsca montażu.
 3. Rodzaje nawiewników.
 4. Jedziemy do klienta na wizję lokalną.
 5. Skrzynka narzędziowa.
 6. Montaż – wprowadzenie.
 7. Montaż z suwnicą montażową.
 8. Montaż z przymiarem autorskim Higrosystem.
 9. Okap i wkręty.
 10. Wady nawiewników okiennych.
 11. Czy zawsze można zamontować nawiewnik okienny?

Łącznie ponad 60 minut praktycznej wiedzy w 11 kilkuminutowych filmach. Dostęp do kursu otrzymujesz na rok. To wystarczająco dużo czasu na zapoznanie się z materiałem kursu. W ciągu roku od zakupu możesz dowolnie wracać do lekcji, zadawać pytania, pogłębiać temat.

Zapraszam do zakupu! Cena kursu to 375 zł, a koszt ten zwraca się już po montażu 3-4 nawiewników okiennych.

Irek Migowski – autor kursu i właściciel firmy Higrosystem

kurs_montaz_nawiewnikow_okiennych