Wczytuję dane...
Model: EFF 903, 913, 923
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 2-7 dni
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
Producent: AERECO

Zestaw INOTO - Nawiewnik EFF sterowany ręcznie + okap standardowy aereco. Nawiewnik okienny EFF posiada możliwość ustawienia przysłony w pozycji przepływu minimalnego. Przeznaczony jest do montażu w oknach plastikowych (PVC), drewnianych i aluminiowych. Nawiewnik EFF dostępny jest w trzech kolorach dostosowanych do najpopularniejszych kolorów okien: biały, dębowy i kasztanowy.


Elementy:  N4 - nawiewnik z precyzyjnym nastawem, z możliwością przymknięcia + O1 - okap standardowy aereco
Kolory: EFF 903 - biały, EFF 913 - kasztanowy, EFF 923 - dębowy
Przepływ powietrza (min-max) przy 10 Pa: 6-30 m3/h
Tłumienie akustyczne:
31 dB (A)
Wymiary (szer. x wys. x głęb.): 407x41x30 mm  

Producent: Aereco (Francja)nawiewnik_EFRNawiewnik EFF - zasada działania: Nawiewnik EFF posiada możliwość ustawienia przysłony w jednej z 5 pozycji otwarcia, co zapewnia przepływ od 6 m3/h w pozycji - 1 do 30 m3/h w pozycji - 5 (przy 10 Pa). Stopień otwarcia nawiewnika może być dowolnie regulowany za pomocą suwaka umieszczonego w obudowie nawiewnika. Przy ustawieniu przysłony w pozycji otwartej - 5, ilość dostarczanego powietrza zależy od różnicy ciśnień wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia. Natomiast po ustawieniu przysłony w pozycji zamkniętej - 1, nawiewnik dostarcza minimalną ilość powietrza.

Konserwacja:

 • Do czyszczenia nawiewnika należy używać suchej szmatki. Nie wolno używać proszków, płynów do czyszczenia oraz innych środków żrących.
 • Nie należy ograniczać przepływu powietrza przez zaklejanie lub zapychanie otworu, powoduje to nieprawidłowe działanie nawiewnika.

 • nawiewnik_EFFMontaż nawiewnika EFF: polega na wykonaniu – ściśle według wytycznych producenta nawiewnika – otworów w ościeżnicy oraz skrzydle okiennym i przymocowaniu nawiewnika w części wewnętrznej okna oraz okapu na zewnątrz. Prawidłowo zamontowany nawiewnik powinien być umieszczony w górnej części okna, z dyszą kierującą strumień napływającego powietrza pod sufit. W oknach PVC nawiewniki montuje się w przyldze okiennej, tak by nie uszkodzić wzmocnienia stalowego okna. Prawidłowe działanie nawiewnika EFF zapewniające podane powyżej wartości przepływu powietrza, gwarantują otwory montażowe o wymiarach (szerokość x wysokość): 280 x 8-12 mm lub 2 x 140 x 8-12 mm (nie dotyczy okien aluminiowych).
  nawiewnik_EFR
  Na terenie województwa pomorskiego i okolic, firma HIGROSYSTEM zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem nawiewników okiennych u klientów. Usługa montażu nawiewnika jest dodatkowo płatna (nie jest wliczona w cenę zakupu samego nawiewnika).
   

  NAWIEWNIKI

  • Rodzaj: 

   okienny z precyzyjnym nastawem

  • Przepływ powietrza (min-max): 

   6 - 30 m3/h

  • Tłumienie akustyczne: 

   31 dB

  • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 

   407 x 41 x 30 mm

  • Elementy zestawu: 

   N4 + O1

  Polecamy
  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...