Wczytuję dane...

Rekuperatory ścienne

Rekuperator PRANA to prostoliniowy /strumieniowy/ nawiewno – wywiewny system wentylacji mechanicznej z rekuperacją. System wentylacji Prana wyprowadza z pomieszczenia zanieczyszczone powietrze w tym mikro cząsteczki kurzu i dymu, wprowadzając do środka czyste i świeże powietrze z zewnątrz.
Systemy wentylacyjne «PRANA-150», «PRANA-200C», «PRANA-200G» mają na celu stworzenie i utrzymanie zdrowego mikroklimatu w pomieszczeniach.
Systemy te są zalecane do użytku w obiektach gospodarstwa domowego (mieszkaniach,budynkach jednorodzinnych, budynkach biurowych, salach lekcyjnych, przedszkolach itp.).
W przypadku istniejących już obiektów, najlepszym (najmniej inwazyjnym) rozwiązaniem jest zastosowanie systemów rekuperacji rozproszonej PRANA.Przy zastosowaniu systemu rekuperacji Prana, właściwości energetyczne powietrza są takie same wewnątrz pomieszczeń jak na zewnątrz, nawet przy jego minimalnej wymianie. Stosowanie wietrzenia pomieszczeń metodą tradycyjną (otwierania okien) skutkuje utratą do 30% kosztów ogrzewania zimą i 70% kosztów klimatyzacji latem.
Dzięki rekuperatorom Prana redukujesz koszty, zabezpieczając przy tym zdrowy mikroklimat: ściany bez grzybicy, suche okna.
W systemie wentylacyjnym PRANA ciepłe powietrze, które wyprowadza się z pomieszczenia, grzeje powietrze zimne, napływające z zewnątrz. W okresie letnim chłodne powietrze wychodzące z pomieszczenia wychładza ciepłe powietrze napływające do pomieszczenia. Zimą – rekuperator oszczędza chłód od pracy klimatyzatora.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.