Wczytuję dane...
Model: AC 100, 110, 120
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 2-7 dni
Koszt wysyłki od: 14.00 PLN
Producent: AERECO

Okap Aereco z regulatorem przepływu - AC do montażu z nawiewnikami higrosterowanymi oraz o stałym przepływie. Polecany szczególnie do wysokich budynków oraz miejsc narażonych na silne powiewy wiatru. Dostępny w trzech kolorach dostosowanych do najpopularniejszych kolorów okien: biały, dębowy i kasztanowy.

 


Elementy: O4 - okap z regulatorem przepływu AC
Kolory: AC 100 - biały, AC 110 - kasztanowy, AEA 120 - dębowy
Wymiary (szer. x wys. x głęb.): 399x28,5x26,4 mm  
Producent: Aereco (Francja)Okap AC prócz tradycyjnej funkcji ochrony pomieszczenia przed deszczem i owadami, dodatkowo zabezpiecza przed skutkami zbyt dużego napływu powietrza. Opatentowany system regulacji sprawia, że przepływ powietrza jest redukowany gdy podciśnienie jest zbyt duże. Dzięki tej funkcji nawiewniki wyposażone w okap AC zapewnią większy komfort w budynkach wysokich oraz narażonych na silne powiewy wiatru.

 • Kontrola przepływu w celu zmniejszenia wpływu nadciśnienia na fasadę budynku. Nadmierny przepływ jest redukowany przy pomocy opatentowanego mechanizmu. Składa się on z silikonowej membrany, która zmienia swoje położenie wraz z przepływem.
 • Ochrona elementów konstrukcyjnych przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.
 • Estetyczna osłona wykonanych otworów.
 • Ograniczenie szumów własnych.
 • Ochrona przed owadami.


Okap AC przystosowany jest do nawiewnika ręcznego EFR. W połączeniu z nawiewnikiem ręcznym EFR, okap pozwala uzyskać stały przepływ. Nawiewnik posiada możliwość ustawienia 5 wielkości otwarcia co zapewnia przepływ od 6 do 32 m3/h przy 10 Pa. Stopień otwarcia może być
regulowany dowolnie przez użytkownika.


Okap AC z regulatorem przepływu - schemat:

okap

NAWIEWNIKI

 • Rodzaj: 

  akustyczny do wszystkich typów nawiewników okiennych

 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 

  399 x 28,5 x 26,4 mm

 • Elementy zestawu: 

  O4

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...