Wczytuję dane...
Model: ASR.LEG.930
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 2-7 dni
Koszt wysyłki od: 14.00 PLN
Producent: AERECO

Nawiewnik ścienny, ręczny, z precyzyjną nastawą, z wytłumieniem akustycznym oraz funkcją blokady w pozycji minimalnego przepływu.

Zestaw ASR.LEG.930 składa się z trzech elementów: okapu ściennego, który chroni przed przedostaniem się opadów deszczu, rury z wytłumieniem oraz nawiewnika, który odpowiada za sterowanie ilością nawiewanego powietrza.

Nawiewnik ASR jest sterowany ręcznie, użytkownik reguluje stopień otwarcia nawiewnika, zmieniając położenie przepustnicy decyduje o ilości dostarczanego powietrza. Urządzenie można zablokować w jednej z 5 pozycji otwarcia uzyskując przepływ od 7 m3/h w pozycji 1 do 27 m3/h w pozycji 5. Położenie suwaka w pozycji od 2 do 4 zapewnia przepływy.
pośrednie. Nawiewniki nie chronią jednak przed nadmiernym napływem powietrza do pomieszczenia np. w przypadku silnych podmuchów wiatru oraz nie uwzględniają zmian parametrów powietrza wewnętrznego.

Zestaw ręczny ASR.LEG.930 charakteryzuje się wysokim współczynnikiem tłumienia akustycznego, które wynosi 53 dB przy nawiewniku otwartym.

NAWIEWNIKI

 • Rodzaj: 

  nawiewnik ścienny sterowany ręcznie

 • Przepływ powietrza (min-max): 

  7-27 m3/h

 • Tłumienie akustyczne: 

  53 dB

 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 

  160x160x36 mm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...