Wczytuję dane...
HIGROSYSTEM - o firmie

Firma HIGROSYSTEM zajmuje się rozwiązywaniem problemów związanych z wentylacją domów i mieszkań. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doboru, sprzedaży i montażu systemów wentylacyjnych w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach i obiektach użyteczności publicznej. Nasza specjalność to:

  • rekuperacja - wentylacja z odzyskiem ciepła;
  • wentylacja mechaniczna wywiewna - centrale wentylacyjne;
  • nawiewniki okienne i ścienne - sprzedaż i montaż.
Działalność usługowa firmy HIGROSYSTEM w zakresie montażu wentylacji obejmuje województwa pomorskie i kujawsko-pomorskie. Główny obszar naszej działalności to: Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia) i okolice oraz Starogard Gdański, Tczew, Malbork i Kwidzyn. Większe zlecenia realizujemy na terenie całego kraju.

Poprzez nasz sklep internetowy prowadzimy sprzedaż wysyłkową z dostawą na terenie całej Polski, akcesoriów wentylacyjnych francuskiej firmy Aereco, takich jak: nawiewniki okienne i ścienne, kratki wentylacyjne, wentylatory.

Usługi doboru, montażu i sprzedaży systemów wentylacyjnych świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych (osób prywatnych), jak i instytucji: wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, ośrodki zdrowia, przedszkola i szkoły, urzędy i firmy.


KONTAKT: 

HIGROSYSTEMHIGROSYSTEM - wentylacja domów i mieszkań
ul. Długa 5D

83-211 Janowo
woj. pomorskie

tel. kom. 889-358-351
e-mail: biuro@higrosystem.com
www.higrosystem.com